Жіночий гаманець клатч з довгим ременем, поясний
Зверніть увагу на маленький розмір сумочок! Мобільний телефон не поміститься!
Дві маленькі сумки на поясному ремені. Сумка на затягуваннях: усередині одне відділення, довгого ремінця немає (тільки на пояс), блискавки немає. Розмір: 16*14*6. Друга сумочка на магніті: одне відділення, є довгий плечовий ремінь, блискавки немає. Розмір: 16*14*5. Матеріал: еко-шкіра.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SD-Line |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Екошкіра |
| Кількість відділень | 1 |
| Стать | Жіноча |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 14 см |
| Висота | 16 см |
| Товщина | 6 см |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Підкладка | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| SD-Line | Жіночі сумки на пояс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 535 ₴




