
Жіноча сумка крос-боді комбінована. Сірий меланж синій
1 277 ₴
- Готово до відправки
- Код: Я 16/03 62303
+380671204505
- +380 (67) 120-45-05Комерційний директор
- +380 (99) 703-01-64Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Жіноча сумка містка, з кишенями і двома ременями через плече
Зручна та універсальна сумка на кожен день — підходить для міста, роботи та прогулянок. Стильна, функціональна жіноча сумка через плече у темно-синьому кольорі — ідеальна для повсякденного образу та виходів. Модель середнього розміру, зручна і вмістка: одне основне відділення + кишеня для дрібниць та телефону, зовнішня кишеня на блискавці.
Екошкіра гладка, якісна, підкладка м’яка — зберігає форму і комфорт під час носіння. Ремінець регулюється до 120 см — можна носити як крос-боді або на плече, також є ручка для зручності.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Трапеція |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Синій |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина ручок | 150 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Упаковка | Коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| WeLassie | Жіночі сумки з довгим ремінцем |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 277 ₴






