
Сумка жіноча для телефону з кишенями і ременем на пояс чорна.
895 ₴
- В наявності
- Код: 60924
+380671204505
- +380 (67) 120-45-05Комерційний директор
- +380 (99) 703-01-64Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Жіноча сумка на телефон бананка поясна
Бананка жіноча з підкладкою виготовлена з еко-шкіри високої якості. Бананка має одне відділення, яке відкривається за допомогою блискавки. Є широкий ремінь, що регулюється, завдяки чому сумку можна носити не тільки на поясі, але і на грудях. Максимальна довжина ременя 108 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Екошкіра |
| Кількість відділень | 1 |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Максимальний обхват талії | 108 см |
| Довжина | 33 см |
| Висота | 14 см |
| Товщина | 9 см |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Підкладка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| WeLassie | Жіночі сумки на пояс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 895 ₴




