
Сумка жіноча з ременем через плече. Сірий.
895 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 63001
+380671204505
- +380 (67) 120-45-05Комерційний директор
- +380 (99) 703-01-64Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Жіноча сумка крос-боді з кишенями і на блискавці
Стильна жіноча сумка з ременем-ланцюжком на і через плече. Сумка з одним основним відділом і внутрішніми кишенями: відкритою і на блискавці. Застібка сумки - блискавка під клапаном.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Сріблястий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина ручок | 450 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Упаковка | Коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| WeLassie | Жіночі сумки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 895 ₴





