
Жіноча сумка стьобана з довгим ременем через плече. Чорний.
1 339 ₴
- В наявності
- Код: 63104
+380671204505
- +380 (67) 120-45-05Комерційний директор
- +380 (99) 703-01-64Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Жіноча сумка крос-боді, містка, з кишенями
Сумка відкривається за допомогою магніту, під кришкою блискавка. Усередині сумка на підкладці, має два відділення, між якими вшита косметичка. Також всередині є два гармана: відкритий і на блискавці Довжина плечового ременя 120 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Відділення для дрібних грошей |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Упаковка | Коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| WeLassie | Жіночі сумки з довгим ремінцем |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 339 ₴








