Сумка жіноча молодіжна, містка, з кишенями
Модна жіноча сумка виконана з екошкіри високої якості. Сумка відчиняється за допомогою замка. Всередині сумка на щільній підкладці має кишеню на блискавці для дрібних предметів. Сумка стьобана, на задній стороні сумки вишите сербечко.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Колір | Пудровий |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Відділення | 1 основний, Відділення для дрібних грошей |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Довжина плечового ременя | 1150 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Упаковка | Коробка |
| Виробник | |
| WeLassie | Жіночі сумки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 295 ₴






