
Жіноча поясна сумка клатч, компактна з ременем на пояс і через плече. Синій.
639 ₴
- В наявності
- Код: 60403
+380671204505
- +380 (67) 120-45-05Комерційний директор
- +380 (99) 703-01-64Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Поясна сумка жіноча з кишенями, ременем через плече і на пояс
Поясна жіноча сумка-клатч з екошкіри. Застібка сумки - карабін. Усередині сумка має три відділення. В комплекті є плечовий ремінець і ремінь на пояс
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Екошкіра |
| Кількість відділень | 3 |
| Стать | Жіноча |
| Колір | Синій |
| Максимальний обхват талії | 105 см |
| Довжина | 20 см |
| Висота | 14 см |
| Товщина | 8 см |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Підкладка | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| WeLassie | Жіночі сумки на пояс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 639 ₴




