Гаманець-сумка жіночий з довгим ременем, поясний
Телефон не поміститься!
Жіноча сумочка на пояс клатч з еко-шкіри високої якості. Кришка відкривається за допомогою кнопки. Усередині одне відділення. Довжина поясного ременя 114 см., що дозволяє носити сумочку не тільки на поясі, а й через плече.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Екошкіра |
| Кількість відділень | 1 |
| Стать | Жіноча |
| Колір | Жовтий |
| Максимальний обхват талії | 114 см |
| Довжина | 20 см |
| Висота | 13.5 см |
| Товщина | 1 см |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Підкладка | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| WeLassie | Жіночі сумки на пояс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 495 ₴




