
Жіноча сумка стьобана з довгими ручками-ланцюжками на одне плече. Бежевий.
1 257 ₴
- В наявності
- Код: 66409
+380671204505
- +380 (67) 120-45-05Комерційний директор
- +380 (99) 703-01-64Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Жіноча сумка легка, з кишенями і ременем-ланцюжком через плече
Сумка жіноча з еко-шкіри високої якості. Сумка на магніті. Всередині три відділення, середнє - на блискавці. Є внутрішні кишеньки для дрібних речей. Ручки оздоблені ланцюжком, максимальна довжина 120 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Колір | Бежевий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Магніт |
| Відділення | 3 основних, Перегородка на блискавці, Відділення для дрібних грошей, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Упаковка | Коробка |
| Виробник | |
| WeLassie | Жіночі сумки, Жіночі сумки з ланцюжком |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 257 ₴





