
Жіноча сумка крос-боді з клапаном і ременем через плече. Чорний.
1 379 ₴
- В наявності
- Код: 68004
+380671204505
- +380 (67) 120-45-05Комерційний директор
- +380 (99) 703-01-64Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Стильна жіноча сумка, містка, з кишенями, на блискавці під клапаном і довгим ременем через плече
Жіноча сумка клатч з еко-шкіри високої якості. Сумка відкривається за допомогою застібки та магніту. Всередині сумка на підкладці, має дві кишені: відкриту та на застібці. Зовні є кишеня для дрібних предметів. У комплекті є плечовий ремінь, який регулюється під різну довжину, що дозволяє носити сумку як крос-боді. Максимальна довжина плечового ременя 135 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина плечового ременя | 1350 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Упаковка | Коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| WeLassie | Жіночі сумки через плече |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 379 ₴






