Жіночий клатч з кишенями, короткою ручкою і довгим ременем через плече
Жіноча сумка клатч з довгим ременем через плече і короткою ручкою для носіння в руці, Всередині одне основне відділення і внутрішні кишені. Застібка - клапан на магнітах. Стильний повсякденний аксесуар до вашого образу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SD-Line |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Рептилія |
| Колір | Рудий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Магніт |
| Відділення | 1 основний, Відділення для дрібних грошей, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Підкладка | Ні |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина плечового ременя | 1100 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Упаковка | Коробка |
| Виробник | |
| SD-Line | Жіночі сумки крос-боді |
Інформація для замовлення
- Ціна: 985 ₴






