
Легка ковдра м'яка із силіконовим наповнювачем. 175х215 см
1 199 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380671204505
- +380 (67) 120-45-05Комерційний директор
- +380 (99) 703-01-64Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Ковдра стьобана, всесезонна повітряна силікон/мікрофібра, не поглинає запахи
Ковдра кремового кольору. Тканина: мікрофібра (поліестер 100%). Вага наповнювача: 350 г/м2 Не викликає алергічних реакцій. Повітропроникна. Легка у користуванні. Можна прати у пральній машині при низьких температурах. Ковдра у трьох розмірах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kondor UkrHm |
| Тип ковдри | Односпальне |
| Ступінь теплоти | Тепле |
| За технологією пошиття | Стьобана |
| Наповнювач ковдри | Силікон |
| Щільність наповнювача | 350 г/м2 |
| Матеріал чохла | Мікрофібра |
| Колір | Білий |
| Ширина | 140 см |
| Довжина | 205 см |
| Країна виробник | Україна |
| Сезон | Всесезонний |
| Виробник | |
| Розмір | 175х215 см |
| Kondor UkrHm | Ковдри силіконові з мікрофібри |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 199 ₴




