-5%

Тактична сумка наплічна з кишенями і липучками. Чорний.
795 ₴
755,25 ₴
- В наявності
- Код: 70704
+380671204505
- +380 (67) 120-45-05Комерційний директор
- +380 (99) 703-01-64Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Компактна тактична сумка через плече з 5 кишенями, внутрішньою липучкою для прихованого носіння пістолета
Сумка-кобура наплічна з липучкою всередині для прихованого носіння пістолета виготовлена з міцного, якісного матеріалу, колір піксель. Усередині великого відділу з однієї сторони вшита липучка розмірами 17х7.5 см для кріплення кобури, тощо.; з іншої - пришита резинка. Зовні сумка має 5 кишень на на застібці: 3 кишені спереду, 1 кишеню у верхній частині, 1 кишеню із задньої частини. Зовні сумка має нашиту липучку 8х10см. для шевронів, патчів та ін. Сумку зручно носити через плече. Плечовий ремінь регулюється під різну довжину.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Об`єм | 2 л |
| Особливості | Регульована система перенесення, Водовідштовхувальне просочення, Кобура |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Поліестер |
| Вага | 2 кг |
| За типом конструкції | М'який |
| Кількість лямок | 1 |
| Візерунки і принти | Піксель |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 16 см |
| Ширина | 9 см |
| Висота | 22 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| WeLassie | Тактичні сумки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 755,25 ₴




