Клатч портфель сумка жіноча з кишенями і ременем через плече
Невеличка сумочка валізка з довгим плечовим ремінцем через плече. Всередині сумочки одне відділення із внутрішньою кишенькою на застібці-блискавці. На передній панелі сумки - кишенька під клапаном. Плечовий ремінець знімається. Застібка-магніт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SD-Line |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Саквояж |
| Форма | Трапеція |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Бежевий |
| Жорсткість | Жорстка |
| Тип застежки | Магніт |
| Відділення | 1 основний, Потайна кишеня на блискавці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 195 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Довжина ручок | 300 мм |
| Довжина плечового ременя | 1100 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Упаковка | Коробка |
| Виробник | |
| SD-Line | Жіночі сумки портфелі малі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 269 ₴






