Жіночий ремінь з екошкіри під штани чи джинси
Вишуканий аксесуар для справжніх поціновувачів стильних речей. У вашому гардеробі обов'язково повинен бути хоча б один ремінь з якісної екошкіри - він додає образу статусу елегантності.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Handmade |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ременя | Пояс |
| Стать | Жіноча |
| Розмір жіночих ременів | 115 - 125 см. |
| Длина ремня | 1150 мм |
| Ширина ремня | 35 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Тип застежки | Бляха |
| Двусторонний ремень | Ні |
| Колір | Коричневий |
| Коротшає | Так |
| Стан | Новий |
| Матеріал пряжки | Металева |
| Розмір ременя | 111-120 см |
| Виробник | |
| Handmade Ag | Жіночі ремені шкіряні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Двосторонній ремінь | Ні |
| Скорочується | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 575 ₴





