
Жіноча червона сумка для телефону, бананка через плече і на пояс
699 ₴
- Готово до відправки
- Код: Я 16/03
+380671204505
- +380 (67) 120-45-05Комерційний директор
- +380 (99) 703-01-64Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Жіноча червона бананка для телефону з кишенями та блискавкою, містка
Універсальна жіноча сумка містка для телефону та потрібних вам речей. Сумку зручно носити на поясі або через плече завдяки регульованому ременю. Сумка з одним великим відділенням і внутрішньою кишенькою на блискавці. На задній панелі - кишенька на блискавці. Застібка сумки - блискавка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Камелія |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Екошкіра |
| Кількість відділень | 3 |
| Стать | Жіноча |
| Колір | Червоний |
| Особливості | Регульований пояс |
| Максимальний обхват талії | 90 см |
| Довжина | 30 см |
| Висота | 12 см |
| Товщина | 3 см |
| Вага | 100 г |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Підкладка | Так |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Виробник | |
| Камелія | Жіночі сумки бананки через плече |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699 ₴





