Лакова жіноча сумка крос-боді на блискавці
Жіноча сумочка із блискучої еко-шкіри з довгим ремінцем через плече. Ремінець регулюється на різну довжину. Всередині сумки - одне велике відділення із внутрішніми кишеньками: відкритою і на блискавці. Застібка - блискавка.
Зверніть увагу: довжина: 22 см (верх) 25 см (низ)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SD-Line |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Бакетбег |
| Форма | Трапеція |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Сріблястий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Відділення для дрібних грошей, Потайна кишеня на блискавці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 155 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Довжина плечового ременя | 1100 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Упаковка | Коробка |
| Виробник | |
| SD-Line | Жіночі сумки блискучі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 195 ₴









