Жіноча сумка через плече
Жіноча ділова сумка на формат А4. Сумка з одним великим відділенням без підкладки. Є знімний плечовий ремінець, який регулюється під різну довжину. Сумка з двома короткими ручками для носіння в руці чи на згині ліктя.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SD-Line |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Ні |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Оздоблення та прикраси | Друкований малюнок |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина ручок | 350 мм |
| Довжина плечового ременя | 1100 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Упаковка | Коробка |
| Виробник | |
| SD-Line | Жіночі сумки ділові |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 479 ₴






