Жіноча повсякденна сумка через плече, зручна, легка, з кишенями і ременем
Жіноча сумка середнього розміру з екошкіри. Сумка з одним великим відділенням і внутрішніми кишеньками: відкритою і на блискавці. На задній панелі - кишенька на блискавці. Застібка-блискавка. Сумка має регульований ремінь, максимальна довжина ременя 125см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Бежевий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина плечового ременя | 1250 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Упаковка | Коробка |
| Виробник | |
| WeLassie | Жіноча сумки з довгим ременем |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 597 ₴





