Жіноча містка сумка з кишенями і довгим ременем
Сумочка невеликого розміру на одне відділення із внутрішніми кишеньками: на блискавці і відкритою. На передній панелі - кишенька на блискавці. Застібка-блискавка. Плечовий ремінець регулюється на різну довжину.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Нестандартна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Коричневий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Довжина плечового ременя | 1150 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Упаковка | Коробка |
| Виробник | |
| WeLassie | Жіночі сумки з довгим ременем |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 395 ₴





