-4%

Жіноча сумка шопер нейлонова з ручкою на плече. Чорний
1 175 ₴
1 125 ₴
- В наявності
- Код: 12124
+380671204505
- +380 (67) 120-45-05Комерційний директор
- +380 (99) 703-01-64Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Жіноча сумка велика стьобана, з кишенями, на блискавці
Жіноча легка сумка з нейлону. Сумка відкривається за допомогою блискавки. Сумка на щільній якісній підкладці. Усередині має відкриту кишеню. Довжина ремінця дозволяє носити сумку на плечі, в руці чи на згині ліктя.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Трапеція |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Нейлон |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 380 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина ручок | 550 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Упаковка | Коробка |
| Виробник | |
| WeLassie | Жіночі сумки нейлонові |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 125 ₴





