Жіноча сумка містка шопер сумка на блискавці, з кишенями і ручкою на одне плече
Оригінальна жіноча сумка з одним великим відділом і внутрішніми кишенями: відкритою і на блискавці. Плечового ремінця нема. Довжина ручки дозволяє носити сумку через плече. Застібка-блискавка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Нестандартна |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 330 мм |
| Довжина | 430 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина ручок | 450 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Упаковка | Коробка |
| Виробник | |
| WeLassie | Жіночі сумки великі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 359 ₴






