
Жіноча сумка крос-боді на блискавці і ременем через плече. Чорний
1 195 ₴
- В наявності
- Код: 71204
+380671204505
- +380 (67) 120-45-05Комерційний директор
- +380 (99) 703-01-64Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Жіноча сумка середнього розміру, містка, з кишенями і плечовим ременем
Жіноча сумка на застібці-блискавці. Сумка з одним відділом на підкладці та внутрішніми кишеньками: відкритою і на блискавці. Довжина плечового ремінця регюлюється.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Багет |
| Форма | Трапеція |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Відділення для дрібних грошей, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина плечового ременя | 1100 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Упаковка | Коробка |
| Виробник | |
| WeLassie | Жіночі сумки з довгим ремінцем |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 195 ₴






