Жіноча сумка портфель містка з короткою ручкою і довгим ременем
Ця сумочка чудово підійде для ділових паперів. Сумка на одне відділення без підкладки. Є внутрішня кишенька на блискавці. Сумка з однією ручкою. Плечовий ремінець знімний. Передня панель сумки оздоблена тонким декоративним ремінцем. Застібка - клапан.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SD-Line |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Відділення | 1 основний, Потайна кишеня на блискавці |
| Підкладка | Ні |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Довжина ручок | 350 мм |
| Довжина плечового ременя | 1100 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Упаковка | Коробка |
| Виробник | |
| SD-Line | Жіночі сумки ділові |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 779 ₴






