-12%

Жіноча сумка для телефону з регульованим ременем через плече. Білий
835 ₴
735 ₴
- В наявності
- Код: 17-25
+380671204505
- +380 (67) 120-45-05Комерційний директор
- +380 (99) 703-01-64Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Компактна жіноча сумка крос-боді, сумка для телефону на магнітній застібці
Жіноча сумочка невеличкого розміру подовгастої форми. Сумка з одним основним відділом і внутрішньою кишенею для мобільного телефона. Застібка - магніти. Плечовий ремінець регулюється на будь-яку довжину.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SD-Line |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Білий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Магніт |
| Відділення | 1 основний, Відділення для телефону |
| Підкладка | Ні |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 115 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Довжина плечового ременя | 1000 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Упаковка | Коробка |
| Виробник | |
| SD-Line | Жіночі сумки для смартфона |
Інформація для замовлення
- Ціна: 735 ₴




