
Універсальний ланцюжок позолочений під кулон. 50 см
395 ₴
- Готово до відправки
- Код: Я 16/03 50 см _35293К
+380671204505
- +380 (67) 120-45-05Комерційний директор
- +380 (99) 703-01-64Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Ланцюжок позолочений жіночий на шию 45 см, 50 см, 60 см, тонка ніжна цепочка

Позолота - кращий вибір з ювелірної біжутерії. Вироби абсолютно не відрізняються від золотих. Ювелірна біжутерія виготовлена з розрахунком на те, що буде використовуватися власником повсякденно. Якість ААА за міжнародними стандартами. Гіпоалергенність. Позолота не боїться води. Зберігає колір і блиск. Не відрізняється від золота. Позолота 18К - колір золота 750 проби. Порадуйте себе і своїх близьких якісними недорогими подарунками!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XUPING |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Ланцюжок |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал виготовлення виробу | Ювелирный сплав |
| Покриття | Золото |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Замок | Карабін |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 1 мм |
| Вага | 2.7 г |
| Стан | Новий |
| Колір | Золотистий |
| Виробник | |
| FASHION | Ланцюжки позолота 18К |
| Вид плетення | Снейк (змійка) |
| Довжина ланцюжка | 50 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 395 ₴











