
Універсальний захисний чохол на блискавці для телефону, окулярів. Рудий меланж
199 ₴
- В наявності
- Код: Я 16/03
+380671204505
- +380 (67) 120-45-05Комерційний директор
- +380 (99) 703-01-64Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Універсальний футляр для телефону та окулярів, м’який оксамитовий чохол на блискавці, захист від подряпин

Універсальний органайзер-футляр з оксамитової тканини — ідеальне поєднання стилю та практичності. М’яка на дотик, цупка тканина захищає телефони, окуляри та дрібні речі від подряпин і забруднень.
Оберіть набір, який включає футляри для телефону, аксесуарів та найнеобхідніших дрібниць, які завжди хочеться тримати під рукою. Практичність, стиль та захист в одному наборі — для тебе і твоєї рутини щодня.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Handmade |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Для телефону |
| Форм-фактор | Чохол-футляр |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Матеріал | Тканина |
| Тип застежки | Блискавка |
| Особливість кольору | Матовий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 115 мм |
| Висота | 200 мм |
| Глибина | 15 мм |
| Виробник | |
| Handmade | Чохли Вікторія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Рудий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 199 ₴






