Шкіряна жіноча сумка містка, з кишенями, на блискавці і довгим ременем
Жіноча містка сумка середнього розміру з натураної замші і шкіри з довгим регульованим ременем через плече. Сумка з одним основним відділом і внутрішньою відкритою кишенею для телефону. Застібка сумка - блискавка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Нестандартна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Бичина |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Колір | Бежевий |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина плечового ременя | 1100 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Упаковка | Коробка |
| Виробник | |
| WeLassie | Жіночи сумки замшеві |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 799 ₴





