
Шкіряна сумка жіноча стьобана з довгими ручками на плече. Чорний
2 459 ₴
- В наявності
- Код: K6644
+380671204505
- +380 (67) 120-45-05Комерційний директор
- +380 (99) 703-01-64Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Статусна жіноча сумка з натуральної шкіри, містка, з кишенями і ременем-ланцюжком через плече
Вишукана жіноча сумка з натуральної шкіри. Сумка на три відділи: основний - на блискавці, два - на магніті. Застібка-магніти під клапаном. Чудовий модний аксесуар на роботу і для прогулянок
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Овчина |
| Вид шкіри за способом обробки | Стьобана |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Магніт |
| Відділення | 3 основних, Перегородка на блискавці, Відділення для дрібних грошей, Потайна кишеня на блискавці, Відділення під клапаном |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Оздоблення та прикраси | Ланцюг |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина ручок | 600 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Упаковка | Коробка |
| Виробник | |
| WeLassie | Жіночі сумки шкіряні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 459 ₴





