
Скляна ялинкова куля магнолія, новорічна прикраса ручної роботи. Біла на синьому
699 ₴
- В наявності
- Код: 4820001180299
+380671204505
- +380 (67) 120-45-05Комерційний директор
- +380 (99) 703-01-64Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Скляна ялинкова куля ручної роботи з авторським художнім розписом
Вишукана скляна ялинкова куля ручної роботи з авторським художнім розписом магнолії. Витончена новорічна прикраса створює особливу атмосферу свята та затишку. Кожна кулька розписана вручну, тому має свій унікальний характер і виглядає по-особливому на новорічній ялинці.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | SANTA |
| Тип | Іграшки на ялинку |
| Матеріал | Скло |
| Ширина | 8.5 см |
| Довжина | 8.5 см |
| Діаметр | 8.5 см |
| Колір | Синій |
| Додаткові елементи декору | Блискучий гліттер |
| Вага виробу | 100 г |
| Глибина | 8.5 см |
| Висота | 8.5 см |
| Кількість | 1 шт. |
| Виробник | |
| SantaClaus | Ялинкові кульки скляні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699 ₴






