Жіноча сумка з натурально шкіри, містка, з кишенями, на блискавці і довгим ременем через плече
Стильна шкіряна сумка-багет з одним основним відділом на блискавці. Всередині є внутрішня відкрита кишеня для телефону або дрібниць. Плечовий ремінь шириною 3 см регулюється під різну довжину.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Багет |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Бичок |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина плечового ременя | 1000 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Упаковка | Коробка |
| Виробник | |
| WeLassie | Жіночі сумки шкіряні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 399 ₴






