Сумка жіноча з натуральної шкіри, містка, з кишенями, на блискавці, коротшою і довшою ручками на одне плече
Жіноча стильна шкіряна сумка з одним основним відділом і внутрішніми кишенями: відкритою і на блискавці. Застібка сумки - блискавка. Ручки сумки різні за довжиною: коротша і довша - з'єднані між собою високоякісною фурнітурою. Довжина ручок дозволяє носити сумку на одному плечі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Трапеція |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Бичок |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Відділення для дрібних грошей, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 16 мм |
| Довжина | 33 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Довжина ручок | 700 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Упаковка | Коробка |
| Виробник | |
| WeLassie | Жіночі сумки шкіряні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 399 ₴





