Жіноча сумка замшева універсальна, містка, з кишенями, на блискавці, з довгим ременем і двома короткими ручками
Жіноча сумка з натуральної шкіри і натуральної замші. Сумка містка, з одним основним відділом і внутрішніми кишенями: відкритою і на блискавці. Застібка сумки - блискавка. Ручки сумки і плечовий ремінь - з натуральної шкіри.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Трапеція |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Бичок |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Відділення для дрібних грошей, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина ручок | 400 мм |
| Довжина плечового ременя | 1100 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Упаковка | Коробка |
| Виробник | |
| WeLassie | Жіночі сумки шкіряні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 199 ₴






