Жіночий рюкзак силіконовий із вставкою еко-шкіри, на блискавці, з ручкою і регульованим ременем
Жіночий рюкзак молодіжний виготовлений з еко-шкіри. Має одне відділення та зовнішня кишеня для дрібних предметів. Всередині рюкзак без підкладки, має один внутрішній кишеню. Ручки регулюються під різну довжину.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Пудровий |
| Глибина | 9 см |
| Висота | 23 см |
| Ширина | 26 см |
| Кишені | Фронтальний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| WeLassie | Жіночі рюкзаки маленькі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 195 ₴





