
Жіноча сумка клатч з кишенями і довгим ременем-ланцюжком через плече. Синій
1 199 ₴
- Готово до відправки
- Код: Я 16/03 14-19
+380671204505
- +380 (67) 120-45-05Комерційний директор
- +380 (99) 703-01-64Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Стильний клатч, сумка для телефону, з кишенями, на блискавці під клапаном, ременем-ланцюжком
Компактний жіночий клатч каркасної форми, який добре тримає вигляд. Підходить для телефону та необхідних дрібниць. Має одне основне відділення, всередині — відкрита кишеня та кишеня на блискавці для зручного зберігання. Довгий ремінець у вигляді ланцюжка дозволяє носити сумку через плече. Практичний варіант для щоденного використання або виходу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SD-Line |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Рептилія |
| Колір | Синій |
| Жорсткість | Жорстка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Ні |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Зміїний принт |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Довжина плечового ременя | 1100 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Упаковка | Коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| SD-Line | Жіночі сумки з ланцюжком |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 199 ₴










